Ditët e karantinimit i kanë bërë të gjithë personazhet e njohur të hapin arkivat e fotove dhe ti ndajnë me fansat kujtimet e tyre të ndryshme teksa ushëtonin nëpër botë. 

Morena Taraku ka publikuar së fundmi një video të sajën, ku shfaqet me bikini duke shijuar rrezet e diellit dhe natyrën e qetë.

Morena Taraku :: Biografia

“Jeta pas karantinës”, ka shkruar këngëtarja duke lënë të kuptohet se dhe natyra do të ketë benefittet e saj. 

Momentalisht Morena ndodhet në Turqi aty ku jeton dhe është vetizoluar prej disa kohësh me babain e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!