Ballina Magazina Një histori e bukur dashurie, ja seriali i ri që pritet të...

Një histori e bukur dashurie, ja seriali i ri që pritet të startojë në Tv Klan

Së shpejti në ekranin shqiptar do të nisë një serial i ri turk, me një histori të veçantë dashurie.

Në role kryesore do të jenë dy aktorë shumë të pëlqyer nga publiku, Furkan Andiç i cili luan edhe rolin e Gokhanit në serialin “Lule të vetmuara” dhe aktorja Aybuke Pusat.

Personazhet kryesorë Selin dhe Demir do t’i bëjë bashkë një shtëpi. Për shkak të një ngàtërrese ata do të përfundojnë duke jetuar në një shtëpi edhe pse janë krejtësisht të pànjohur për njëri-tjetrin.

Selin dhe Demir janë dy të rinj shumë kokëfòrtë dhe të jetojnë në një shtëpi do të jetë sfidë për ta.

Për më tepër Demir është menaxher në kompaninë ku Selin punon. Si do të lindë dashuria mes këtij çifti? Pritet që ky serial të fillojë në Klan Plus pas mbarimit të “Gylperi”.

Image result for Her Yerde Sen

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!