Ballina Showbiz Një femër si kjo! Ja si duket Alketa Vejsiu vetëm me 'ujë...

Një femër si kjo! Ja si duket Alketa Vejsiu vetëm me ‘ujë e sapun’

Alketa Vejsiu mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun, por duhet të themi dhe si një ndër më të elegantet e ekranit shqiptar.

Gjithmonë e shohim të kuruar deri në detajin më të vogël mirëpo këtë mëngjes Alketa ka preferuar të vijë ndryshe për ndjekësit e saj në Instagram. Moderatorja ka publikuar disa foto ku shfaqet pa make up

dhe e veshur sportive duke shijuar pushimet e saj.  Këto foto na vërtetojnë dhe njëherë se Alketa me apo pa makeup mbetet njësoj e bukur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!