Alketa Vejsiu mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun, por duhet të themi dhe si një ndër më të elegantet e ekranit shqiptar.

Gjithmonë e shohim të kuruar deri në detajin më të vogël mirëpo këtë mëngjes Alketa ka preferuar të vijë ndryshe për ndjekësit e saj në Instagram. Moderatorja ka publikuar disa foto ku shfaqet pa make up

dhe e veshur sportive duke shijuar pushimet e saj.  Këto foto na vërtetojnë dhe njëherë se Alketa me apo pa makeup mbetet njësoj e bukur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!