Sot këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi feston ditëlindjen. Mirëpo me sa duket dhuratën më të bukur ajo ka muaj që e ka brenda në barkun e saj. Ryva ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku përkedhel barkun e saj të rrumbullakosur.

Këngëtarja ka zbuluar se është në pritje të ëmbël dhe nuk do gjente ditë më të bukur se kjo për ta ndarë me ndjekësit dhuratën e mrekullueshme që zoti ja fali në këtë ditëlindje. Bashkëngjitur me fotot, Ryva ka shkruar disa fjalë mjaft të ëmbla për bebushin që po rritet brenda saj.

Image result for ryva kajtazi

“Gëzimi i një nënë fillon kur një jetë e re i lulëzon nga brenda…kur një rrahje e vogël e zemrës dëgjohet për herë të parë dhe i kujton që nuk është kurr vetëm. Dhurata më e shtrenjtë për mua në këtë ditëlindje je “Ti” pritja ime e ëmbël”, shkruan këngëtarja.

Ajo ka disa muaj që nuk ka publikuar foto të trupit të saj në rrjetet sociale dhe mesa duket ka ruajtur këtë moment special për të dhënë lajmin e bukur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!