Ballina Showbiz Në pritje të ëmbël! Këngëtarja shqiptare jep lajmin e madh për ditëlindje

Në pritje të ëmbël! Këngëtarja shqiptare jep lajmin e madh për ditëlindje

Sot këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi feston ditëlindjen. Mirëpo me sa duket dhuratën më të bukur ajo ka muaj që e ka brenda në barkun e saj. Ryva ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku përkedhel barkun e saj të rrumbullakosur.

Këngëtarja ka zbuluar se është në pritje të ëmbël dhe nuk do gjente ditë më të bukur se kjo për ta ndarë me ndjekësit dhuratën e mrekullueshme që zoti ja fali në këtë ditëlindje. Bashkëngjitur me fotot, Ryva ka shkruar disa fjalë mjaft të ëmbla për bebushin që po rritet brenda saj.

Image result for ryva kajtazi

“Gëzimi i një nënë fillon kur një jetë e re i lulëzon nga brenda…kur një rrahje e vogël e zemrës dëgjohet për herë të parë dhe i kujton që nuk është kurr vetëm. Dhurata më e shtrenjtë për mua në këtë ditëlindje je “Ti” pritja ime e ëmbël”, shkruan këngëtarja.

Ajo ka disa muaj që nuk ka publikuar foto të trupit të saj në rrjetet sociale dhe mesa duket ka ruajtur këtë moment special për të dhënë lajmin e bukur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!