Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj gjithmonë është treguar mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo herë pas here poston foto me bashkëshortin e saj Çek, Jakub Kindl gjatë përditshmërisë së tyre. Në këto ditë izolimi, Afërdita dhe Jakub po kalojnë më shumë kohë në shtëpinë e tyre dhe këtë kohë ajo po e përdor për t’i mësuar shqip partnerit të saj.

Rezultati i imazhit për aferdita dreshaj jakub kindl

Dhe me sa duket po ja del mjaft mirë pasi Jakub në një “Instastory” të Afërditës shihet duke komunikuar me të në gjubën shqipe. Ai ka mësuar se si të bëjë një bisedë të shkurtër me një shqiptar.

Kjo nuk është hera e parë që ai flet shqip pasi Afërdita dhe më parë na ka treguar se Jakob di të shqiptojë disa fjalë në gjuhën shqipe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!