Këngëtarja Dafina Zeqiri së fundmi është në kryetitujt e faqeve roze për artin që ka sjellë së fundmi dhe statusin e saj me DJ Geek.

Lënë këto anash, një postim në llogarinë e saj në Instagram tërhoqi vëmendjen tonë.

Një foto që është realizuar kohëve të fundit ngjitur me një nga fëmijëria e saj, e që saktë nuk dihet çfarë moshe.

Në të dyja fotografitë është Dafina e njëjtë, me mollëza të kërcyera, hundë të vogël dhe buzë të mbushura.

Burimi:prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!