Ballina Showbiz Mozzik sjell foton e ëmbël të bijës! Sa shumë i ka ngjarë!...

Mozzik sjell foton e ëmbël të bijës! Sa shumë i ka ngjarë! (FOTO)

Reperi shqiptar, Mozzik është bërë baba për herë të parë me vogëlushen Hana.

Ai dhe ish-partnerja e tij Loredana janë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe gjithmonë publikojnë foto dhe video të vogëlushes së tyre. E kemi vënë re që Hana dhe babi Mozzik kanë një ngjashmëri të madhe me njëri-tjetrin.

Së fundmi ka qenë Mozzik ai i cili në “Instastory” ka postuar disa poza mjaft të ëmbla të së voglës së tij duke na i rikujtuar dhe një herë këtë fakt. “Mozziku vogël”, shkruan reperi krah fotos të së bijës. Dhe padyshim që të gjithë jemi dakort pasi ajo është një kopje e babit.
  

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!