Reperi shqiptar, Mozzik është bërë baba për herë të parë me vogëlushen Hana.

Ai dhe ish-partnerja e tij Loredana janë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe gjithmonë publikojnë foto dhe video të vogëlushes së tyre. E kemi vënë re që Hana dhe babi Mozzik kanë një ngjashmëri të madhe me njëri-tjetrin.

Së fundmi ka qenë Mozzik ai i cili në “Instastory” ka postuar disa poza mjaft të ëmbla të së voglës së tij duke na i rikujtuar dhe një herë këtë fakt. “Mozziku vogël”, shkruan reperi krah fotos të së bijës. Dhe padyshim që të gjithë jemi dakort pasi ajo është një kopje e babit.
  

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!