Ballina Showbiz Mozzik i bën fansave një “dhuratë” gjatë këtyre ditëve të karanitnimit (VIDEO)

Mozzik i bën fansave një “dhuratë” gjatë këtyre ditëve të karanitnimit (VIDEO)

Ditët e fundit në shtëpi, teksa të gjithë janë të izoluar, shumë personazhe kanë zgjedhur të bëjnë diçka të vogël për të argëtuar publikun e tyre.

Mozzik ka zgjedhur të publikojë një projekt që e ka realizuar 5-6 vite më parë, por nuk e ka nxjerrë kurrë.

Mozzik Lyrics, Songs, and Albums | Genius

Projekti është i titulluar “1 ditë” dhe Mozzik shprehet se kur e gjeti në kompjuter i dha të njëjtin emocion si herën e parë.

“E pikërisht sot ku po rrimë të gjithë në shtëpi, e keni dhuratë këtë këngë nga unë”, shton Mozzik.

Reperi është mjaft i suksesshëm dhe të gjitha projektet e tij i realizon vetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!