Ballina Showbiz Mikeshate Keisit të 'çmendura' pas Stresit

Mikeshate Keisit të ‘çmendura’ pas Stresit

Tashmë nuk ka më dyshime se Keisi dhe Stresi kanë vendosur të lënë çdo gjë pas dhe të lùftojnë për raportin e tyre të dashurisë.

Pas shumë uljeve dhe ngritjeve, dyshja ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se tashmë i janë rikthyer normalitetit. Madje mikeshat e huaja të Keisit janë kthyer në fanset e reperit.

Image result for stresi keisi

Bukuroshja ka publikuar një video të një shoqes së saj, e cila kërcen e këndon me këngën e Stresit.

“Stresi duke u bërë global”, shkruan Keisi, e cila me siguri është fansja numër një e reperit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!