Tashmë nuk ka më dyshime se Keisi dhe Stresi kanë vendosur të lënë çdo gjë pas dhe të lùftojnë për raportin e tyre të dashurisë.

Pas shumë uljeve dhe ngritjeve, dyshja ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se tashmë i janë rikthyer normalitetit. Madje mikeshat e huaja të Keisit janë kthyer në fanset e reperit.

Image result for stresi keisi

Bukuroshja ka publikuar një video të një shoqes së saj, e cila kërcen e këndon me këngën e Stresit.

“Stresi duke u bërë global”, shkruan Keisi, e cila me siguri është fansja numër një e reperit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!