Ballina Showbiz Më thjeshtë se kaq nuk i kishim parë asnjëherë, femrat e njohura...

Më thjeshtë se kaq nuk i kishim parë asnjëherë, femrat e njohura shqiptare që ndanë rutinën e tyre me pizhama

Moderatoret e njohura të ekranit shqiptar kanë ndarë një pjesë të rutinës së tyre të përditshme teksa qëndrojnë të vetizoluara në shtëpi.

Secila prej tyre ka gjetur një formë argëtimi, duke ndarë me fansat video teksa gatuajnë, grimohen, lexojnë apo shohin televizor.

Luana tregon format e përkryera në fustanin glamuroz - Bota Sot

Megjithatë ajo çfarë ka rënë në sy nga të gjitha postimet kanë qenë rrobat e gjumit, me të cilat është shfaqur secila.

Luana Vjollca, Marina Vjollca, Kiara Tito, Eva Murati janë disa nga emrat të cilat kanë zgjedhur të “zhvishen” nga imazhi perfekt në ekran, duke publikuar pamje të ndryshme me pizhamat e gjumit.

Ky fakt ka rënë në sy edhe nga ndjekësit e tyre, të cilët kanë lënë një sërë komentesh në llogaritë e tyre individuale.

Me siguri pas disa kohësh, vajzave të ekranit shqiptar do u mungojë kjo periudhë kur me pizhamat dhe telefonin pranë mund të mbyllnin çdo punë të lënë në gjysmë./revistawho.com

Burimi: Revista Who

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!