Pas një jete të mbushur plot aktivitete dhe koncerte më në fund reperja kosovare, Tayna ka gjetur pak kohë qetësi për veten. Së fundmi ajo ka lënë New York-un për të udhëtuar drejt vendit të saj të lindjes i cili është Prizreni.

Nëpërmjet një “Instastory” Tayna tregon se është koha të lexojë libra të cilët në pamje shihen se janë të shumtë në numër.

Image result for tayna ]]

“Koha për të qëndruar në shtëpi( më në fund pushim) dhe të lexoj të gjithë librat e mi te rinj”, shkruan reperja.

Mesa duket ajo ka vendosur të izolòhet në shtëpi dhe mënyra më e mirë për të kaluar kohën dhe për të mos u mërzitur është leximi i librave.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!