Ballina Showbiz Më në fund u vetizòlua! Tayna tregon se çfarë bën e 'karantinuar'...

Më në fund u vetizòlua! Tayna tregon se çfarë bën e ‘karantinuar’ (VIDEO)

Pas një jete të mbushur plot aktivitete dhe koncerte më në fund reperja kosovare, Tayna ka gjetur pak kohë qetësi për veten. Së fundmi ajo ka lënë New York-un për të udhëtuar drejt vendit të saj të lindjes i cili është Prizreni.

Nëpërmjet një “Instastory” Tayna tregon se është koha të lexojë libra të cilët në pamje shihen se janë të shumtë në numër.

Image result for tayna ]]

“Koha për të qëndruar në shtëpi( më në fund pushim) dhe të lexoj të gjithë librat e mi te rinj”, shkruan reperja.

Mesa duket ajo ka vendosur të izolòhet në shtëpi dhe mënyra më e mirë për të kaluar kohën dhe për të mos u mërzitur është leximi i librave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!