Ballina Magazina Me foton më të bukur, Klea Huta konfirmon shtatzëninë dhe zbulon gjininë...

Me foton më të bukur, Klea Huta konfirmon shtatzëninë dhe zbulon gjininë e bebit

Pak kohë më parë, “Iconstyle.al” bëri me dije se Klea Huta është në pritje të ëmbël.

Lajmi u përhap me shpejtësi, por Klea vendosi të mos japë asnjë detaj.

Por pak minuta më parë ajo ka konfirmuar lajmin me foton më të bukur.

E shtrirë në shtrat dhe e veshur me të bardha fokusin kryesor e ka marrë barku i rrumbullakosur.

“Mos vono të vish o shpirti im”, shkruan moderatorja në përshkrimin e fotos.

Më poshtë ajo zbulon edhe gjininë e vogëlushit.

Klea ka treguar se po pret një djalë pasi në foto shkruan: “Ne të dy”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!