Pak kohë më parë, “Iconstyle.al” bëri me dije se Klea Huta është në pritje të ëmbël.

Lajmi u përhap me shpejtësi, por Klea vendosi të mos japë asnjë detaj.

Por pak minuta më parë ajo ka konfirmuar lajmin me foton më të bukur.

E shtrirë në shtrat dhe e veshur me të bardha fokusin kryesor e ka marrë barku i rrumbullakosur.

“Mos vono të vish o shpirti im”, shkruan moderatorja në përshkrimin e fotos.

Më poshtë ajo zbulon edhe gjininë e vogëlushit.

Klea ka treguar se po pret një djalë pasi në foto shkruan: “Ne të dy”.

https://www.instagram.com/p/B9b1eDnJJ5O/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!