Një nga moderatoret më të pëlqyera, Marina Vjollca, kohët e fundit është shfaqur edhe si balerinë në emisionin humorit që ajo drejton “Klanifornia”.

E me sa duket Marina e bën më së miri këtë rol, sipas mendimit të balerinës profesioniste, Alba Hoxha.

Image result for alba hoxha marina

Ajo ka publikuar një foto me moderatoren bukuroshe dhe krahas fotos ka shkruar: “Marina ka humbur kot për balerinë”.

Duket se përveç prezantimit, Marina mund ta mendojë seriozisht të shfaqet më shpesh si balerinë, pas siç duket është mjaft e zonja për këtë dhe me siguri fansat do dëshironin ta shihnin duke kërcyer.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!