Ballina Showbiz Marina Vjollca paska një talent të zbuluar, ja kush ja zbulon

Marina Vjollca paska një talent të zbuluar, ja kush ja zbulon

Një nga moderatoret më të pëlqyera, Marina Vjollca, kohët e fundit është shfaqur edhe si balerinë në emisionin humorit që ajo drejton “Klanifornia”.

E me sa duket Marina e bën më së miri këtë rol, sipas mendimit të balerinës profesioniste, Alba Hoxha.

Image result for alba hoxha marina

Ajo ka publikuar një foto me moderatoren bukuroshe dhe krahas fotos ka shkruar: “Marina ka humbur kot për balerinë”.

Duket se përveç prezantimit, Marina mund ta mendojë seriozisht të shfaqet më shpesh si balerinë, pas siç duket është mjaft e zonja për këtë dhe me siguri fansat do dëshironin ta shihnin duke kërcyer.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!