Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca, ka ndryshuar pamje.

Ajo është bërë sërish zeshkane dhe këtë na e tregoi përmes një fotografie të re të cilën e ndau me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

“Shhh”, ka qenë përshkrimi i imazhit duke mos zbuluar asgjë më tepër.

Megjithatë, nëse nuk e dini, Luana është duke u përgatitur për emisionin e ri si dhe së shpejti do të kemi këngë të re nga ajo.

Si mendoni, më mirë bjondinë apo zeshkane?/Prive.al

https://www.instagram.com/p/B9UpJNrHtCU/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!