Që Luana Vjollca ishte duke punuar për një këngë të re, këtë e dinim, por që kënga kishte lidhje me situatën aktuale sapo e zbuluam.

Pak më parë, këngëtarja dhe moderatorja e njohur ka publikuar një foto ku zbulon detaje lidhur me projektin e ri muzikor dhe thotë se kënga është planifikuar që 1 vit më parë.

Ajo mban titullin “Pa panik”, si shprehja që po e dëgjojmë shpesh të thuhet nga të gjithë.

“Kënga “Pa panik” është gati që verën e kaluar. Titulli përkon me situatën aktuale krejt rastësisht. Çdo xhirim, set fotosh e kemi me këtë këngë”, shkruan Luana.

Kënga pritet të publikohet së shpejti dhe do të shoqërohet me videoklip.

Në klipin e saj, Luana ka zgjedhur të shfaqet séksi dhe me flokë të zinj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!