Ballina Showbiz Luana Vjollca rrëfen ditët e saj të karantinimit

Luana Vjollca rrëfen ditët e saj të karantinimit

Luana Vjollca ka qenë pjesë e programit ‘Ftesë në 5’ pasditen e sotme, ku në një bisedë mjaft spontane me Bietën ka rréfyer disa detaje nga vetizòlimi i saj në shtëpi.

Ajo ka treguar e qeshur duart e bëra plàgë nga larja e shpeshtë, por ka theksuar se të gjithë duhet të kujdesen për higjienën e tyre.

Në vijim Luana ka treguar se kënga ‘Pa pànik’, të cilën e publikoi 24 orë më parë, ka qenë e përgatitur kohë më parë, ashtu siç ka gati dhe 20 këngë të tjera në albumin e saj.

Image result for luana vjollca

Luana Vjollca ka pohuar se e ka marrë shumë malli për mamin dhe Marinën, të cilat nuk i ka takuar prej ditësh.

Puna më e shpeshtë që Luana ka bërë këto ditë ka qenë larja e enëve, ndonëse i ka dedikuar shumë kohë të gjithë shtëpisë.

Moderatorja e ka mbyllur bisedën duke përsëritur mesazhin e saj se të gjithë duhet të kenë kujdes më tepër për moshën e tretë, pasi kjo nuk është një situatë e lehtë.

Image result for luana vjollca

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!