Luana Vjollca ka qenë pjesë e programit ‘Ftesë në 5’ pasditen e sotme, ku në një bisedë mjaft spontane me Bietën ka rréfyer disa detaje nga vetizòlimi i saj në shtëpi.

Ajo ka treguar e qeshur duart e bëra plàgë nga larja e shpeshtë, por ka theksuar se të gjithë duhet të kujdesen për higjienën e tyre.

Në vijim Luana ka treguar se kënga ‘Pa pànik’, të cilën e publikoi 24 orë më parë, ka qenë e përgatitur kohë më parë, ashtu siç ka gati dhe 20 këngë të tjera në albumin e saj.

Image result for luana vjollca

Luana Vjollca ka pohuar se e ka marrë shumë malli për mamin dhe Marinën, të cilat nuk i ka takuar prej ditësh.

Puna më e shpeshtë që Luana ka bërë këto ditë ka qenë larja e enëve, ndonëse i ka dedikuar shumë kohë të gjithë shtëpisë.

Moderatorja e ka mbyllur bisedën duke përsëritur mesazhin e saj se të gjithë duhet të kenë kujdes më tepër për moshën e tretë, pasi kjo nuk është një situatë e lehtë.

Image result for luana vjollca

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!