Ka disa javë që ka paralajmëruar projektin e ri e që do të titullohet ‘E ke harru’.

Për këtë këngë Lori ka ndryshuar bashkëpuntorët dhe i ka besuar punën Irkenc Hykës.

Kjo këngë vjen me një klip të punuar detajisht nga MaxProduction./Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!