Loredana ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të jetës së saj private.

Pak javë më parë ajo solli një projekt muzikor në të cilin sqaronte se e kishte thjesht shok reperin Zuma dhe se ruante ende respekt për Mozzik sepse ai është babai i fëmijës së saj.

S'e dimë ç'e gjeti në mes të natës, por Loredana na habiti me ...

Ndërsa së fundmi, Loredana ka zgjedhur të publikojë në ‘Instastory-n’ e saj një foto të Mozzik së bashku me Hanën.

Reperja e ka shoqëruar këtë postim me një zemër të madhe të vendosur pranë ish-partnerit të saj.

Nuk dihet ende nëse Mozzik dhe Loredana i kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre, apo do të kthehen sërish në të ardhmen, por duket se përpjekjet e reperes nuk do të mungojnë.

Loredana i bën konfuzë të gjithë, flitet se është në lidhje me ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!