Ballina Showbiz Loredana kujton momentet e bukra me Mozzik (FOTO)

Loredana kujton momentet e bukra me Mozzik (FOTO)

Loredana ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të jetës së saj private.

Pak javë më parë ajo solli një projekt muzikor në të cilin sqaronte se e kishte thjesht shok reperin Zuma dhe se ruante ende respekt për Mozzik sepse ai është babai i fëmijës së saj.

S'e dimë ç'e gjeti në mes të natës, por Loredana na habiti me ...

Ndërsa së fundmi, Loredana ka zgjedhur të publikojë në ‘Instastory-n’ e saj një foto të Mozzik së bashku me Hanën.

Reperja e ka shoqëruar këtë postim me një zemër të madhe të vendosur pranë ish-partnerit të saj.

Nuk dihet ende nëse Mozzik dhe Loredana i kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre, apo do të kthehen sërish në të ardhmen, por duket se përpjekjet e reperes nuk do të mungojnë.

Loredana i bën konfuzë të gjithë, flitet se është në lidhje me ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!