Ballina Sport Lojtari kosovar i ekipit gjerman del pozitiv me Covid-19 (FOTO)

Lojtari kosovar i ekipit gjerman del pozitiv me Covid-19 (FOTO)

Koronavirùs po prek shumë njerëz të artit, politikës dhe sportit.

Së fundmi edhe futbollisti kosovar, Valdrin Mustafa ka rezultuar pozitiv ndaj analizave të bëra për Covid-19.

Rezultati i imazhit për Valdrin Mustafa

Sipas “Indeksonline” lojtari i skuadrës gjermane Hannover ka treguar se gjendja e tij shëndetsore nuk është dhe aq e mirë pasi ai ka dhìmbje fyti dhe gjoksi momentalisht.

Futbollisti ka marrë menjëherë masat e menjëhershme. Ai bashkë me familjen janë karantinuar për të parandaluar inféktimin e njerëzve të tjerë.

Rezultati i imazhit për Valdrin Mustafa

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!