Mësohet se në lagjen “11 Janari”, në Fier, pasditen e sotme, pas një kònflikti të çastit është plàgosur në këmbë me àrmë zjàrri një shtetas.

Shtetasi M.Rr., 35-vjeç, pas plàgosjes në këmbë është shoqëruar drejt spitàlit Rajonal të Fierit për të marrë ndihmën e parë dhe ndodhet jashtë rrézikut për jetën. Polìcia ka bërë të mundur identìfikimin e aùtorit të dyshùar dhe po punon për kàpjen e tij.

Featured image of article:  Sherr mes dy personave në Fier, plagoset me armë zjarri 35-vjeçari (EMRI)

Fier/ Informacion paraprak

Rreth orës 17:30, në lagjen “11 Janari”, pas një kònflikti të çastit, është plàgosur në këmbë me àrmë zjàrri shtetasi M. Rr, 35 vjeç, banues në Fier, i cili ndodhet jàshtë rrézikut për jetën në Spìtalin Rajonal Fier.

Polìcia ka bërë të mundur identifikimin e autorit të dyshùar dhe po punon për kàpjen e tij.

Grupi hétimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Image result for polciia fierit

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!