Ballina Aktualitet E réndë në Fier: Një 35-vjeçar qéllohet me àrmë zjàrri

E réndë në Fier: Një 35-vjeçar qéllohet me àrmë zjàrri

Mësohet se në lagjen “11 Janari”, në Fier, pasditen e sotme, pas një kònflikti të çastit është plàgosur në këmbë me àrmë zjàrri një shtetas.

Shtetasi M.Rr., 35-vjeç, pas plàgosjes në këmbë është shoqëruar drejt spitàlit Rajonal të Fierit për të marrë ndihmën e parë dhe ndodhet jashtë rrézikut për jetën. Polìcia ka bërë të mundur identìfikimin e aùtorit të dyshùar dhe po punon për kàpjen e tij.

Featured image of article:  Sherr mes dy personave në Fier, plagoset me armë zjarri 35-vjeçari (EMRI)

Fier/ Informacion paraprak

Rreth orës 17:30, në lagjen “11 Janari”, pas një kònflikti të çastit, është plàgosur në këmbë me àrmë zjàrri shtetasi M. Rr, 35 vjeç, banues në Fier, i cili ndodhet jàshtë rrézikut për jetën në Spìtalin Rajonal Fier.

Polìcia ka bërë të mundur identifikimin e autorit të dyshùar dhe po punon për kàpjen e tij.

Grupi hétimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Image result for polciia fierit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!