Një mori të shténash me armë zjàrri janë dëgjuar disa minuta më parë në lagjen nr.14, Shkozet, në zonën e “Nishtullës”.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije për Dosja.al, se nga të shténat, dyshòhet se kanë hùmbùr jetën 2 persona. Njëri prej tyre, mësohet se është Anxhelo Avdia.

Image result for Anxhelo Avdia

Ende nuk dihet identiteti i personave të përfshirë në këtë ngjarje, dhe vìktìmave.  Në vendngjarje ndodhet polìcia, bashkë me àutoàmbulàncën.

Pòstbllòqe të shumta janë ngritur në pikat dalëse të qytetit për të bërë të mundur kapjen e autorëve.

Vijon…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!