Një ngjarje e réndë mësohet se ka ndodhur në qytetin e Përmteetit. Një vajzë 19 vjeçe ka denòncuar në Polici se është përdhùnuar nga 6 persona. Personat e akùzuar për përdhùnimin janë arréstuar nga Pòlicia.

Personat e akùzuar për përdhùnimin janë arréstuar nga Pòlicia.  Burime për Dosja.al  bëjnë me dije se 6 djemtë  gjithashtu e shàntàzhonin vajzën me një video intìme.

Image result for policia permet

Pas disa javësh në këtë gjendje, 19-vjeçarja ka denòncuar në Pòlici të rinjtë.

Akoma nuk dihen rrethanat e plota të denòncimit dhe identitetet e të arréstuarve, dhe pritet detaje të tjera në vijim.

Image result for video intime

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!