Disa ditë më parë aktori i famshëm, Tom Hanks nëpërmjet një postimi në “Instagram” konfirmoi se ai dhe bashkëshortja e tij, Rita Wilson kishin rezultuar pozitivë ndaj analizave të bëra për Koronavirùsin.

Menjëherë ata u karantinuan dhe filluan të merrnin mjekimet e nevojshme. Mirëpo infektimi me këtë virùs kaq ka zgjatur pasi aktori dhe bashkëshortja janë shëruar.

Rezultati i imazhit për Tom Hanks rita wilson

Këtë lajm e kanë bërë të ditur vetë mediat e huaja të cilat shkruajnë se Tom dhe Rita kanë rezultuar negativë në analizat e rradhës.

Covid-19 ka ngjallur pànik dhe frìkë në të gjithë botën. Numri i të inféktuarëve fatkéqësisht çdo ditë është në rritje.

Rezultati i imazhit për Tom Hanks rita wilson

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!