Ballina Showbiz Kush je ti? Videoja e Taynës disa vite më parë, nuk do...

Kush je ti? Videoja e Taynës disa vite më parë, nuk do e njihni (VIDEO)

Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se e ka ëndërruar suksesin që ka sot dhe ka publikuar video të ndryshme duke repuar.

Së fundmi në Instagram ka qarkulluar një video ku shfaqet Tayna në moshë më të vogël, e veshur me uniformën e gjimnazit dhe duke kënduar.

Tayna Fotogaleria

Në këto pamje reperja duket më e ëmbël me flokët biondë. Deri më tani, Tayna ka ndryshuar shpesheherë ‘look-un’ e saj duke u shfaqur edhe më tërheqëse.

Ajo ka sjellë një sërë projektesh muzikore, të cilat numërojnë tashmë miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’, të cilat janë kthyer menjëherë në hite.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!