Robert Berisha shpeshherë është cilësuar nga media si një ndër meshkujt më tërheqës. Me trupin e palestruar dhe veshjet e zgjedhura me aq kujdes, Roberti ka vjedhur zemrat e shumë fansave.

Mirëpo 10 vite më parë ai nuk dukej aspak kështu si është tani dhe këtë gjë na e ka treguar vetë Roberti nëpërmjet një postimi në Instagram.

Image result for robert berisha 2010

I veshur shumë thjeshtë dhe pa muskuj, Roberti duket si tjetër njeri. Megjithatë një gjë nuk na ndryshuar, si atëherë dhe tani këngëtari adhuron muzikën.

“Muzika është gjithçka për mua”, shkruan ai mbi foto.

Së fundmi Roberti është përfolur shumë në media pasi modelja Jessica Kadiu deklaroi se pas ndarjes nga Nora Istrefi ata të dy patën një lidhje të cilës tani i kanë dhënë fund.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!