Ballina Showbiz Krenari 'i pakënaqur' me Luanën, ankohet publikisht

Krenari ‘i pakënaqur’ me Luanën, ankohet publikisht

Së fundmi Luana Vjollca po përgatitet për emisionin e saj më të ri “Take me out” i cili do të nisë shumë shpejt trasmetimin në “Top Channel”. Vazhdimisht në llogarinë e saj në Instagram ajo tregon se është duke punuar nga mëngjesi në darkë.

Mirëpo me sa duket këto angazhime të shumta të Luanës e kanë lodhur partnerin e saj, Krenarin. Ai i është ankuar publikisht moderatores në postimin e fundit në Instagram.

Krahas fotos ku Luana tregon se ndodhet në studio duke regjistruar, Kreshniku shkruan:

“Na ke lodh pune pune qu shko naj pushim mo..”.

Çifti janë duke shijuar lidhjen e tyre të dashurisë prej disa vitesh, mirëpo kanë preferuar mos të shfaqen hapur në publik.

Image result for luana krenar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!