Prej kohësh në media po qarkullojnë lajme se moderatorja Klea Huta është në pritje të ëmbël.

Mirëpo as Elgiti as Klea nuk kishin konfirmuar asgjë vetë. I ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up”, Elgiti e mohoi këtë lajm.

“Ku di gjë unë. Di gjë unë. Si e dini ju të dy dhe nuk e di unë. Unë nuk di gjë. Portalet çfarë nuk shkruajnë. Për momentin nuk di gjë”, tha këngëtari, duke u drejtuar dy moderatorëve të emisionit, të cilët i thanë: “Shtatzëni të mbarë.”

Image result for klea huta elgit

Ndërsa Elgiti ju përgjigj: “Kur ti vijë koha, pse jo”.

Vetëm pak muaj më parë çifti kurorëzoi dashurinë e tyre në Marok, larg nga të gjithë.

Image result for klea huta elgit

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!