Ballina Showbiz Klea Huta jep mesazhin e rëndësishëm: “Jam në shtëpi për veten dhe...

Klea Huta jep mesazhin e rëndësishëm: “Jam në shtëpi për veten dhe ty”

Moderatorja e njohur, Klea Huta ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto në të cilën shfaqet duke lexuar në shtëpi.

“Po jam në shtëpi për veten, për ty, për familjen time, për familjen tënde, për prindërit e mi, për prindërit e tu, përgjyshërit e mi dhe për gjyshërit e tu. Dhe përveç kënaqësisë që kam kur rri në shtëpi, pasi pashë disa filma, tani do filloj të lexoj. Pa pànik, pa shqetësim, sepse është e rëndësishme të jemi të kthjellët dhe të qetë mendërisht dhe mendoni pozitivisht”, ka shkruar Huta krah postimit të fundit në ‘Instastory’.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Klea publikoi foton e saj të parë me barkun e rrumbullakosur, duke konfirmuar për të gjithë pritjen e saj të ëmbël, pas së cilës duhet të tregojë edhe më shumë kujdes./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!