Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të suksesshme shqiptare. Talenti i saj tashmë prej disa vitesh komentohet dhe nga mediat italiane të cilët kur flasin për të i referohen një ‘vùllkani’.

Çdo veprim i Klaudias përcillet në rrjetet sociale dhe komentohet shumë nga ndjekësit e saj. Së fundmi balerina ka tërhequr vëmendje me një ndryshim të theksuar në ‘look’.

Image result for klaudja pepa

Nëpërmjet një Instastory ajo shihet se ka lyer flokët me dy ngjyra të forta, lejla dhe jeshile dhe padyshim ajo duket mjaft tërheqëse.

Ajo nuk ka eksperimentuar shpesh me ‘look-un’ e saj, ndaj ky ndryshim i ka rënë menjëherë në sy të gjithëve.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!