Ballina Showbiz Klaudia Pepa bën ndryshimin e madh, ja si duket ajo tani

Klaudia Pepa bën ndryshimin e madh, ja si duket ajo tani

Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të suksesshme shqiptare. Talenti i saj tashmë prej disa vitesh komentohet dhe nga mediat italiane të cilët kur flasin për të i referohen një ‘vùllkani’.

Çdo veprim i Klaudias përcillet në rrjetet sociale dhe komentohet shumë nga ndjekësit e saj. Së fundmi balerina ka tërhequr vëmendje me një ndryshim të theksuar në ‘look’.

Image result for klaudja pepa

Nëpërmjet një Instastory ajo shihet se ka lyer flokët me dy ngjyra të forta, lejla dhe jeshile dhe padyshim ajo duket mjaft tërheqëse.

Ajo nuk ka eksperimentuar shpesh me ‘look-un’ e saj, ndaj ky ndryshim i ka rënë menjëherë në sy të gjithëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!