Ballina Showbiz 'Klanifornia' u xhirua pa publik, Delinda Disha ka dy fjalë për të...

‘Klanifornia’ u xhirua pa publik, Delinda Disha ka dy fjalë për të thënë

Mbrëmjen e sotme, spektakli i humorit ‘Klanifornia’ ka zgjedhur të shfaqet në ekran pa prezencën e publikut, i cili i ka shoqëruar çdo puntatë.

Ky vendim ka ardhur pas gjithë masave të marra në vend për mbrojtjen e secilit person nga virùsi ‘Covid 19’.

Image result for delinda disha klanifornia dua te bej

Aktorja e humorit, Delina Disha ka treguar me anë të një postimi se si ka qenë mbrëmja e sotme për të.

“Faleminderit për mesazhet tuaja. U ndjeva shumë bosh që e xhirova shfaqjen pa publik, por më besoni, më keni mbushur zemrën plot sonte dhe me moton #unëqëndrojnështëpi. Le ta përballojmë bashkë ‘Covid 19”, ka shkruar Disha krah postimt të fundit në ‘Instagram’.Edhe ndjekësit kanë lënë një sërë komentesh, duke i treguar mbështetjen e tyre gjatë kësaj periudhe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!