Kida na tregon cila ngjyrë nuk i mungon kurrë në aksesorët e saj (FOTO)

Kida është një nga këngëtaret më të dashura të ‘showbiz-it’ shqiptar. Ajo ka sjellë deri më tani një sërë projektesh, të cilat janë pritur mjaft mire nga i gjithë publiku.

Përveç kësaj, artistja ka publikuar shpeshherë foto të ndryshme në llogarinë e saj ku shfaqet e veshur në shumicën e rasteve me xhaketat shumëngjyrëshe dhe plot shkëlqim.

Nga ngjyra rozë, portokalli, e zezë, apo e kuqe Kida ka eksperimentuar gjithmonë me ‘look-un’ e saj modern.

Nëse jeni në mëdyshje se si mund t’i kombinoni rrobat dhe ngjyrat e ndryshme atëherë hidhini në sy fotove më poshtë:/revistawho.com