Ballina Showbiz Kida ka diçka të veçantë për të gjithë (FOTO)

Kida ka diçka të veçantë për të gjithë (FOTO)

Kida është një ndër artistet më në zë të momentit. Këngëtarja e shumë hiteve ka vjédhur zemrat e të gjithëve me talentin dhe pasionin e saj për muzikën.

Kënga “Moti” ka qenë projekti i fundit i saj i cili është publikuar në fund të vitit që lamë pas dhe mesa duket ka ardhur koha për një këngë të re.

Image result for kida

Pak minuta më parë nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Kida lajmëroi të gjithë ndjekësit e saj se ka një suprizë për ta duke mos dhënë më shumë detaje.

Këngëtarja së fundmi ka qenë duke punuar edhe për tregun ndërkombëtar dhe me siguri kënga e radhës do të jetë një sukses i garantuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!