Kida është një ndër artistet më në zë të momentit. Këngëtarja e shumë hiteve ka vjédhur zemrat e të gjithëve me talentin dhe pasionin e saj për muzikën.

Kënga “Moti” ka qenë projekti i fundit i saj i cili është publikuar në fund të vitit që lamë pas dhe mesa duket ka ardhur koha për një këngë të re.

Image result for kida

Pak minuta më parë nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Kida lajmëroi të gjithë ndjekësit e saj se ka një suprizë për ta duke mos dhënë më shumë detaje.

Këngëtarja së fundmi ka qenë duke punuar edhe për tregun ndërkombëtar dhe me siguri kënga e radhës do të jetë një sukses i garantuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!