Sot në Prive keni mundësi të ndiqni materiale interesante për të famshmit shqiptarë.

Rikthehet ‘Kamera e fshehur’ e Prive dhe pre e saj bie aktorja, Adriana Matoshi.

Fero, Dani, Baton Haxhiu, Adriana Matoshi janë vetëm disa prej tyre për të cilët do të mund të kuptoni të rejat e tyre.

Mos harroni, sonte duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova, emision me Liberta Spahiu./Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!