Ballina Showbiz Katy Perry humb personin e shtrenjtë

Katy Perry humb personin e shtrenjtë

Pesë ditë më parë, këngëtarja Katy Perry zbuloi në mënyrën më të bukur shtatzëninë e saj të parë, duke treguar barkun e rrumbullakosur në fund të videoklipit të saj të ri.

Ky do të jetë fëmija i saj i parë me të fejuarin Orlando Bloom pasi aktori 43-vjeçar tashmë është babai i djalit 9-vjeçar Flynn me ish-gruan Miranda Kerr.

Image result for katy perry

Mirëpo, para se të bëhet nënë për herë të parë, këngëtarja është përballur me dhìmbjen e madhe të hùmbjes së një personi të shtrenjtë për të.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Katy ka treguar e prekùr për hùmbjen e gjyshes së saj, të cilës i ka bërë një dedikim të gjatë.

Këngëtarja shkruan se i është falenderuese për gjithçka, pasi një pjesë e madhe e karàkterit të saj i ngjan atij të gjyshes.

Image result for katy perry

Kjo e fundit i ka mësuar Katy-t si të jetë një femër e fortë që përballon gjithçka pa nevojën e askujt, si të jetë origjinale, e dashur, e butë e kokëfòrtë njëkohësisht.

“Le të pushojë në pàqe të thellë dhe të puthë ballin e shpirtit që të vijë dhe ta njoftojë gjithçka do të jetë në rregull, veçanërisht tani që ka fituar një engjëll që do të kujdeset për të♥”- shkruan këngëtarja krahas fotove të gjyshes, duke iu referuar bebushit që do të sjellë së shpejti në jetë.

Image result for katy perry

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!