Ballina LAJME/BOTE Karantinë prej luksi! Këngëtarja e njohur italiane e dëshmon këtë (FOTO)

Karantinë prej luksi! Këngëtarja e njohur italiane e dëshmon këtë (FOTO)

Italia po kalon një moment vërtet të vështirë për shkak të urgjéncës së Koronavìrusìt me mbi 1000 vìktìma.

Qytetarëve u është bërë thirrje të qëndrojnë sa më shumë në shtëpi për të minimizuar rrezikun e infeksionit, por, megjithëse mund të duket jashtëzakonisht relaksuese, karantina e imponuar po provon të jetë shumë më e vështirë nga sa e mendonim.

Yjet nuk bëjnë përjashtim dhe po kalojnë ditët në shtëpitë e tyre, duke mos hùmbur mundësinë për të dalë live në Instagram për të argëtuar ndjékësit.

Trashëgimtarja e Lamborghini-t Elettra Lamborghini është një nga më aktivet në rrjetet sociale. Së fundi ajo na ka treguar pamjet luksoze të shtëpisë së saj, që i kanë lënë pa fjalë të gjithë ndjékësit.

Këngëtarja dhe showgirl-i i famshëm organizoi një darkë romantike me të fejuarin e saj në dhomën që e kishte shndërruar në një kinema me një ekran të madh dhe një tavan me yje.

Më pas ka shërbyer kafenë në një set filxhanësh leopardi të kombinuara me tatuazhin dhe më pas vazhdoi aktivitetin fizik në një dhomë të shndërruar në palestër, ku përveç pajisjeve të larmishme kishte dhe një Playstation të integruar.

E kush nuk do të dëshironte të kishte kaq shumë rehati brenda shtëpisë së tyre, në mënyrë që ta bëjë karantinën pak më të durueshme?

Fatkeqësisht, jo të gjithë e kanë këtë fat por, nga ana tjetër, të paktën mund të argëtohemi duke admiruar Lamborghini-n në mediat sociale. Kësaj i thonë, shiko me sy e plàs me zemër!

Elettra Lamborghini a Montesilvano (Pescara), la Twerking Queen conquista l’Abruzzo (FOTO e VIDEO)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!