Ballina Sport Kànosi gruan, arréstohet ish-ylli i Kombëtares Shqiptare (FOTO)

Kànosi gruan, arréstohet ish-ylli i Kombëtares Shqiptare (FOTO)

Klodian Duro, ish-futbollist i Kombëtares u arréstua nga Polìcia e Tiranës për shkelje të urdhrit të mbrojtjes dhe për kanòsje.

42-vjeçari sipas një burimi të sigurt të pòlicisë u denòncua nga ish-bashkëshortja, e cila kërkoi ndihmën e pòlicisë që të ndërhynte. Së fundmi Pòlicia e Tiranës ka dhënë një deklaratë për këtë arréstim, duke shpjeguar me detaje situatën.

E pabesueshme: Klodian Duro u arrestua për shkak se e kishte ...

NJOFTIMI

Nga Specialistët për Hétimin e Krìmit në Komisariatin Nr.2 është arréstuar në flagrancë shtetasi ; •K.D., 43 vjeç, banues në Tiranë. Arréstimi i këtij shtetasi u bë pasi, duke thyer urdhrin e mbrojtjes e marrë nga ish-bashkëshortja e këtij shtetasi, ka ushtruar dhùnë fizike ndaj saj si edhe e ka përndjékur në menyrë të vazhdueshme . Materialet proceduriale u referuan Prokurorisë pranë Gjykàtës së Shkallës Parë Tiranë për veprat penàle “Dhuna në familje”, “Përndjékja” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimet e gjykatës”.

Ish-mesfushori i kombëtares Klodian Duro, i cili në muajin qershor të vitit 2009 i dha fund beqarisë. Në moshën 32 vjeçare, ai u martua me studenten e arkitekturës, një bukuroshe nga Gramshi e quajtur Dorina. 

Klodian & Dorina Duro: Kur je i dashuruar bën gjëra të bukura edhe ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!