Klodian Duro, ish-futbollist i Kombëtares u arréstua nga Polìcia e Tiranës për shkelje të urdhrit të mbrojtjes dhe për kanòsje.

42-vjeçari sipas një burimi të sigurt të pòlicisë u denòncua nga ish-bashkëshortja, e cila kërkoi ndihmën e pòlicisë që të ndërhynte. Së fundmi Pòlicia e Tiranës ka dhënë një deklaratë për këtë arréstim, duke shpjeguar me detaje situatën.

E pabesueshme: Klodian Duro u arrestua për shkak se e kishte ...

NJOFTIMI

Nga Specialistët për Hétimin e Krìmit në Komisariatin Nr.2 është arréstuar në flagrancë shtetasi ; •K.D., 43 vjeç, banues në Tiranë. Arréstimi i këtij shtetasi u bë pasi, duke thyer urdhrin e mbrojtjes e marrë nga ish-bashkëshortja e këtij shtetasi, ka ushtruar dhùnë fizike ndaj saj si edhe e ka përndjékur në menyrë të vazhdueshme . Materialet proceduriale u referuan Prokurorisë pranë Gjykàtës së Shkallës Parë Tiranë për veprat penàle “Dhuna në familje”, “Përndjékja” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimet e gjykatës”.

Ish-mesfushori i kombëtares Klodian Duro, i cili në muajin qershor të vitit 2009 i dha fund beqarisë. Në moshën 32 vjeçare, ai u martua me studenten e arkitekturës, një bukuroshe nga Gramshi e quajtur Dorina. 

Klodian & Dorina Duro: Kur je i dashuruar bën gjëra të bukura edhe ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!