Ballina Magazina Jetë misterioze! 'Gynej' i serialit 'Lule të Vetmuara' nuk njihet nga askush

Jetë misterioze! ‘Gynej’ i serialit ‘Lule të Vetmuara’ nuk njihet nga askush

Një nga personazhet më të njohur në serialin “Lule të vetmuara” është Gynej, djaloshi i cili ka rënë në dashuri me Songylin.

Rolin e Gynejit e interpreton aktori turk Arif Diren. Edhe pse në serial ai luan rolin e një djali gjimnazist, në të vërtetë ai është 30 vjeç. Ai bën një jetë mìsterioze dhe nuk dihet shumë për të.

Arif Diren pëlqen të qëndrojë sa më larg syrit të publikut, nuk poston në rrjete sociale, nuk jep intervista dhe mediat kanë arritur ta fotografojnë vetëm në evente të rëndësishme.

Aktori vazhdon të ruajë një marrëdhënie shumë të mirë me kolegët e tij, me Songylin, Xhemren, Serkanin e të tjerë. Roli i tij i fundit ishte në serialin “Ertugrul” ku interpretoi rolin e Gyndyzit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!