Ballina Magazina Jessica Biel fotografohet pa unazën e martesës

Jessica Biel fotografohet pa unazën e martesës

Justin Timberlake ka shumë arsye për t’i kërkuar falje bashkëshortes së tij, Jessica Biel, duke u bazuar në fotografitë që qarkulluan muaj më parë me superyllin Alisha Wainwright.

Pavarësisht se Timberlake i ‘përkulet mbrapa’ duke i dërguar lule dhe duke postuar gjëra të ndryshme rreth saj në Instagram, Biel së fundmi është parë pa unazën e martesës.

Unaza nuk duket gjëkundi. Duke marrë parasysh dramën e tre muajve më parë, mund të themi se kjo nuk është një shenjë e mirë shkruan Jezebel, transmeton Telegrafi.

Përkundër pendimit të dukshëm të Timberlake, një burim tha në janar se Biel është e mërzitur akoma me burrin e saj që nga momenti kur u përfol për një romancë të mundshme me Wainwright.

“Ai ka bërë premtime të mëdha dhe nuk i qëndron atyre aq sa ajo mendon se mund dhe duhet. Ai premtoi se do të përfshihej më shumë me familjen e tyre dhe ajo nuk ndjehet sikur po e bën atë”, vazhdoi burimi.

Dyshja janë të martuar që nga viti 2012 përfshirë edhe tashethemet që Timberlake nuk ka qenë edhe aq i përpiktë në martesën e tyre.

“Disa javë më parë bëra një gabim të madh.Unë kam pirë shumë atë natë dhe u pendova për sjelljen time. Unë duhet të dija më shumë. Dua të qëndroj larg thashethemeve sa më shumë që mundem, por për familjen time mendoj se është e rëndësishme të adresoj thashethemet e fundit që po dëmtojnë njerëzit që dua. Ky nuk është shembulli i mirë që dua t’ia transmetojë djalit tim”, shkroi Timberlake në shkrimin e tij referuar fotografisë me Alisha. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!