Stresi dhe Keisi janë një ndër çiftet më të komentuar nga media rozë. Pas ndarjes çifti vendosi të ktheheshin tek njëri-tjetri duke vazhduar marrëdhënien e tyre të dashurisë. Ata lanë pas çdo gjë që kishte ndodhur gjatë kësaj kohe.

Edhe pse ishin të ndarë si Stresi ashtu dhe Keisi tregonin vazhdimisht se janë mbështetja kryesore e njëri-tjetrit.

Image result for keisi stresi

Së fundmi Keisi ka treguar hapur të gjithë ndjékësve të saj se është fansja më e zjàrrtë e bashkëshortit të saj. Në një video në Instastory ajo shihet duke kércyer nën rritmet e këngës së reperit dhe në të shkruan: “Fansja e tij numër një”.

Ajo kohëve të fundit ka vendosur të hapë kanalin e saj në Youtube ku pritet të jetë mjaft aktive.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!