Ballina Showbiz Ja si réagon Keisi kur dëgjon këngët e Stresit

Ja si réagon Keisi kur dëgjon këngët e Stresit

Stresi dhe Keisi janë një ndër çiftet më të komentuar nga media rozë. Pas ndarjes çifti vendosi të ktheheshin tek njëri-tjetri duke vazhduar marrëdhënien e tyre të dashurisë. Ata lanë pas çdo gjë që kishte ndodhur gjatë kësaj kohe.

Edhe pse ishin të ndarë si Stresi ashtu dhe Keisi tregonin vazhdimisht se janë mbështetja kryesore e njëri-tjetrit.

Image result for keisi stresi

Së fundmi Keisi ka treguar hapur të gjithë ndjékësve të saj se është fansja më e zjàrrtë e bashkëshortit të saj. Në një video në Instastory ajo shihet duke kércyer nën rritmet e këngës së reperit dhe në të shkruan: “Fansja e tij numër një”.

Ajo kohëve të fundit ka vendosur të hapë kanalin e saj në Youtube ku pritet të jetë mjaft aktive.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!