Ballina Magazina Ish-banori i Big Brother Albania pozitiv me Covid-19 (FOTO)

Ish-banori i Big Brother Albania pozitiv me Covid-19 (FOTO)

Ish-banori i ‘Big Brother Albania 4’, Petrit Bylykbashi ka dhënë ditën e sotme lajmin se është i infektuar me ‘Covid-19’. Ai ka treguar me anë të një postimi në ‘Facebook’ se testi ndaj virusit doli pozitiv.

“Te dashtunit e mi,
Fatkeqesisht une sot dola pozitiv ne testin Coronavirus.
Me kete postim, dua t’i lus krejt miqte dhe mikeshat e mia, kolege e bashkepunetore, te cilet i kam takuar eventualisht gjate ketyre 2 javeve te fundit, e qe mua mund te mos me kujtohen, te therrasin mumrin: 038 200 80 800 dhe t’i konsultoni mjeket per masat e metutjeshme.

Lajme rreth Petrit Bylykbashi – Dosja AL


Rrethi im i ngushte tashme eshte identifikuar dhe kontaktuar nga mjeket.
Miq, une do ta kaloj kete sfide, per kete tashme jam i sigurte, e ju mos panikoni e po ju lus qe te rrini neper shtepia.
Ju dua shume” ka shkruar Petriti në rrjetet e tij sociale.
Pas këtij momenti në postimin e Bylykbashit nuk kanë munguar komentet e ndryshme pozitive në mbështetje të tij dhe kësaj periudhe delikate që ai po kalon./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!