Ballina Showbiz I 'ndau' Covid-19, ja cilët çifte shqiptare po 'vuajnë' largësinë (FOTO)

I ‘ndau’ Covid-19, ja cilët çifte shqiptare po ‘vuajnë’ largësinë (FOTO)

Pas përhapjes së koronavirusit edhe në vendin tonë, të gjithë u vetizoluan në shtëpi, disa me familjet e tyre, të tjerë me të dashurit e zemrës. Mirëpo disa çifte kjo periudhë i gjeti të ndarë, për shkak të angazhimeve në vende të ndryshme.

Afrona dhe Blero kanë disa muaj të martuar, por këto ditë nuk po i kalojnë dot pranë njëri-tjetrit. Blero ndodhet në Kosovë ndërsa Afrona në Zvicër. Modelja postoi disa foto nga muaji i tyre i mjaltit duke kujtuar me mall kohën e tyre bashkë. “Më mungon zemër”, shkruan Afrona krah fotove.

Blero dhe Afrona kurorëzojnë dashurinë e tyre, foto nga dasma ...

E njëjta gjë ka ndodhur edhe për Ledrin dhe Sarën të cilët ndodhen në shtete të ndryshme. Ledri ndodhet në Kosovë ndërsa Sara në Gjermani. Çifti vetëm pak kohë më parë ishin bashkë duke kaluar pushimet, por Koronavirusi i ndau.

Puthje në qafë e përqafime, Ledri Vula dhe Sara Hoxha konfirmojnë ...

Gjithashtu të ndarë këtë periudhë për shkak të largësisë janë edhe Stresi me Keisin. Çifti janë pajtuar dhe teksa prisnin me padurim të takoheshin, pandemia e koronavirusit mbërtheu botën. Megjithatë përmes postimeve në Instagram, Keisi e cila jeton në Kanada ka treguar se me Stresin vazhdojnë të komunikojnë.

Merr fund martesa, Stresi ndahet nga Kejsi?! - Balkanweb.com - News24

Arbenita dhe Fero gjithashtu ndodhen larg njëri-tjetrit këtë periudhë. Arbenita ndodhet në Londër ndërsa Fero në Kosovë. Për shkak të largësisë, çifti këto ditë kanë postuar shpesh foto nga kujtimet e tyre së bashku. Madje Fero i bëri një dedikim Arbenitës duke shkruar: “Gruaja ime më e mira në botë”.

Arbenita e Fero sa ndahen, sa bashkohen? Cila është e vërteta

Bora dhe Donaldi gjithashtu janë vetizoluar veçmas njëri-tjetrit. Çifti shumë i pëlqyer nga publiku po e kalojnë këtë periudhë me familjet e tyre. Këtë e kanë treguar përmes postimeve në Instagram ku Bora shfaqet në shtëpinë e saj me prindërit dhe djalin ndërsa Donaldi me familjen e tij./revistawho.com

Bora Zemani dhe Donald Veshaj shijojnë pushimet si një çift ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!