Ballina Showbiz I komplimentojnë Eduartin, Arbana habit me deklaratën e saj

I komplimentojnë Eduartin, Arbana habit me deklaratën e saj

Arbana Osmani ka ndarë pak më parë në llogarinë e saj disa foto, në të cilat ka zbuluar ‘look-un’ me të cilin do të shfaqet për disa javë në ekran. Menjëherë pas këtij momenti, fansat kanë lënë një sërë komentesh duke e komplimentuar për zgjedhjen e saj.

Një prej komenteve i cili ka dalluar ka qenë ai ku një prej ndjekësve i ka vënë në dukje faktin se Eduarti e nxjerr gjithmonë shumë bukur në foto.

“Nuk kam parë fotograf që të japë këtë shkëlqim të fytyrës përveç @eduartgrishaj. Mbaje gjithmonë afër. Ti @arbanao je rreze që shkëlqen kudo dhe kurdo”, ishte komenti i një prej ndjekësve, të cilit Arbana vendosi t’i përgjigjet. “Po, ai është më i miri”, ka shkruar Osmani më poshtë, duke pohuar se Grishaj është një fotograf mjaft i zoti.

Kujtojmë se prej disa javësh Arbana ka nisur transmetimin e programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, në ekranin e ‘Top Channel’, aty ku gjendet gjithmonë pranë Eduardit gjatë momenteve të punës./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!