Rreth një javë më parë, këngëtarja Enca Haxhia hùmbi personin e saj të dashur.

Burime për “Iconstyle.al” bënë me dije ndarjen e parakohshme nga jeta të të atit të saj, Sokol Haxhia, pas një sémùndjeje të réndë.

Hùmbja e tij ishte një moment jashtëzakonisht i vështirë për këngëtaren, e cila i falenderoi të gjithë ata që e mbështetën këto ditë.

Disa ditë pas hùmbjes së të atit, Enca ka kuptuar se tashmë ka hyrë përfundimisht në botën e të rriturve.

Ndaj, këtë ajo nuk ia këshillon aspak ndjekësve të saj. Në një postim në InstaStory, Enca ka publikuar një “vlerësim” për rritjen.

“Gjepura, nuk do ta rekomandoja”- shkruhet në foto.

“Dhe ja ku u rritëm… MOS u rrisni”- vazhdon Enca në postim.

Këngëtarja ka pasur një marrëdhënie tepër të ngùshtë me babain e saj dhe shpesh publikonte me të foto në rrjetet sociale, duke treguar se ai ishte pika e saj e dobët.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!