ak muaj më parë, Mc Kresha i dha fund beqarisë dhe kurorëzoi në martesë dashurinë e tij me partneren Erzina.

Menjëherë pas dasmës dyshja konfirmoi thashethemet për një shtatzëni të mundshme të Erzinës.

Image result for mc kresha gruaja

Biondja simpatike është në pritje të ëmbël për herë të parë, por është treguar mjaft e rezervuar për këtë periudhë të bukur të jetës së saj.

Së fundmi, Erzina ka vendosur të ndajë një imazh ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe mjaft e qeshur. Ajo dhe Mc Kresha do të bëhen prindër të një vajze.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!