Reperi i njohur i ‘showbiz-it’ shqiptar, Getoar Selimi ka treguar shpeshherë në rrjetet sociale disa nga destinacionet më të bukura që ai ka vizituar në udhëtimet e ndryshme ku ka qenë së bashku me Marinën.

Pavarësisht postimeve të mëparshme, duket se Getoari ka vendosur t’i rihapë edhe njëherë arkivat e tij, duke ndarë me fansat shumë prej vendeve, plazheve dhe natyrave që ka shijuar anembanë botës.


Selimi ka sjellë edhe njëherë për ndjekësit ditët e nxehta të verës, që disa herë e kanë gjendur në vende si Miami, Capri, Maldives, Bahamas, Barcelona, Sardinia, Havana e shumë të tjera.

Nëse ju mungojnë vendet në të cilat keni qenë, apo jeni duke planifikuar udhëtimin e parë nxitimthi sapo kjo situatë të mbarojë, atëherë Getoari ju “bën” një xhiro të shpejtë në destinacionet më interesante në mënyrë që ju të vendosi më kollaj./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!