Ballina Showbiz Getoari ju bën një xhiro të shpejtë në destinacionet më interesante të...

Getoari ju bën një xhiro të shpejtë në destinacionet më interesante të botës (FOTO)

Reperi i njohur i ‘showbiz-it’ shqiptar, Getoar Selimi ka treguar shpeshherë në rrjetet sociale disa nga destinacionet më të bukura që ai ka vizituar në udhëtimet e ndryshme ku ka qenë së bashku me Marinën.

Pavarësisht postimeve të mëparshme, duket se Getoari ka vendosur t’i rihapë edhe njëherë arkivat e tij, duke ndarë me fansat shumë prej vendeve, plazheve dhe natyrave që ka shijuar anembanë botës.


Selimi ka sjellë edhe njëherë për ndjekësit ditët e nxehta të verës, që disa herë e kanë gjendur në vende si Miami, Capri, Maldives, Bahamas, Barcelona, Sardinia, Havana e shumë të tjera.

Nëse ju mungojnë vendet në të cilat keni qenë, apo jeni duke planifikuar udhëtimin e parë nxitimthi sapo kjo situatë të mbarojë, atëherë Getoari ju “bën” një xhiro të shpejtë në destinacionet më interesante në mënyrë që ju të vendosi më kollaj./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!