Spektakli i njohur i humorit “Portokalli”, duket se do të nisë me ndryshime të mëdha këtë sezon të ri televiziv.

Pas lajmeve për largimin e Xhemi Shehut, Salsano Rrapit dhe Altin Bashës, të tjerë emra i janë shtuar kësaj liste e cila po zgjerohet dita-ditës.

Burime për “revistawho.com” bëjnë me dije se aktorja shumë e njohur me rolin e “Luzes”, Renada Caci, s’do të jetë më pjesë e “Portokallisë” këtë sezon.Aktorja e humorit Renada Caci: “Unë kam zgjedhur të jetoj një jetë tepër të thjeshtë, me një rrogë modeste” – Labëria News

Pas shumë vitesh punë, ajo po e lë emisionin e humorit dhe arsyet mbéten ende të paqarta.

Gjithashtu, burimet tregojnë se një tjetër aktore që po lë këtë vit “Portokallinë” është Egla Ceno, megjithëse pak ditë më parë u pa në videon e Rezart Veleshnjës i cili paralajmëronte nisjen e emisionit të humorit në muajin tetor.

Megjthatë, këto lajme mbetet ende për t’u konfirmuar nga vetë aktoret.Egla Ceno:Po të ekzistonte “PËRGJITHMONË” do i kishin bërë ndonjë fotografi – Gazeta Intervista

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!