Ballina Showbiz Vazhdojnë ‘firot’ nga ‘Portokallia’, dy aktorë të tjerë largohen?

Vazhdojnë ‘firot’ nga ‘Portokallia’, dy aktorë të tjerë largohen?

Spektakli i njohur i humorit “Portokalli”, duket se do të nisë me ndryshime të mëdha këtë sezon të ri televiziv.

Pas lajmeve për largimin e Xhemi Shehut, Salsano Rrapit dhe Altin Bashës, të tjerë emra i janë shtuar kësaj liste e cila po zgjerohet dita-ditës.

Burime për “revistawho.com” bëjnë me dije se aktorja shumë e njohur me rolin e “Luzes”, Renada Caci, s’do të jetë më pjesë e “Portokallisë” këtë sezon.Aktorja e humorit Renada Caci: “Unë kam zgjedhur të jetoj një jetë tepër të thjeshtë, me një rrogë modeste” – Labëria News

Pas shumë vitesh punë, ajo po e lë emisionin e humorit dhe arsyet mbéten ende të paqarta.

Gjithashtu, burimet tregojnë se një tjetër aktore që po lë këtë vit “Portokallinë” është Egla Ceno, megjithëse pak ditë më parë u pa në videon e Rezart Veleshnjës i cili paralajmëronte nisjen e emisionit të humorit në muajin tetor.

Megjthatë, këto lajme mbetet ende për t’u konfirmuar nga vetë aktoret.Egla Ceno:Po të ekzistonte “PËRGJITHMONË” do i kishin bërë ndonjë fotografi – Gazeta Intervista

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!