Ballina Magazina Fustani i bardhë i Genta Ismajlit ka çmim katër shifror

Fustani i bardhë i Genta Ismajlit ka çmim katër shifror

Genta Ismajli po jeton historinë e saj të dashurisë dhe këtë nuk po e fsheh aspak.

Vetëm para pak kohësh, për Prive ajo na dha një pamje më të afërt të lidhjes së saj.

Në fotosesionin e fundit, këngëtarja shkëlqeu në një fustan të bardhë nga Louis Vuitton, e që natyrisht i ka kushtuar kuletës së saj.

Sipas llogarisë së @what.they.wearin në Instagram, fustani i markës luksoze Louis Vuitton “Sleeveless Belted A-Line Dress”, kushton 2,320 euro. /Prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!