Genta Ismajli po jeton historinë e saj të dashurisë dhe këtë nuk po e fsheh aspak.

Vetëm para pak kohësh, për Prive ajo na dha një pamje më të afërt të lidhjes së saj.

Në fotosesionin e fundit, këngëtarja shkëlqeu në një fustan të bardhë nga Louis Vuitton, e që natyrisht i ka kushtuar kuletës së saj.

Sipas llogarisë së @what.they.wearin në Instagram, fustani i markës luksoze Louis Vuitton “Sleeveless Belted A-Line Dress”, kushton 2,320 euro. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/B9UsY19HbdP/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!