Vajza e njohur e showbizz-it, Françeska Jaçe është bërë nostalgjike. Kohët që po jetojmë në Shqipëri s’janë më të njëjtat, ku numri i të prekurve ka arritur në 33, dhe jeta në vend është paralizuar totalisht.

Kjo siç duket e ka bërë Françeskën të kujtojë kohë të vjetra. Megjithëse, për moshën e Jaçes, COVID-19 nuk është i rrezikshëm, pasi siç dihet, kategoria më e prekur janë të moshuarit, ish-banorja e Big Brother ka nisur që tani të lodhet nga ‘izolimi’.

Kështu, ajo ka ndarë me fansat e saj në Instastory pamje nga një nga daljet e saj në klub, ku në një moment hap këmbët dhe lindin dyshimet se a ka veshur të brendshme.

Pamjet e postuara nga Françeska Jaçe:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!