Ballina Magazina Flet aktorja e njohur: Për t[ luajtur rolin e 'Gylperit' u frymëzova...

Flet aktorja e njohur: Për t[ luajtur rolin e ‘Gylperit’ u frymëzova nga…

Aktorja Nurgul Yesilçay luan aktualisht rolin kryesor në serialin “Gylperi”, një nga serialet më të ndjékur në Klan Plus.

Ajo luan rolin e një nëne me tre fëmijë, që ka kaluar shumë vështirësi në jetë.  Një nga sfidat më të mëdha për të ishte të rifitonte dashurinë e fëmijëve të saj.

Për këtë rol, aktores i është dashur të përgatitet për 1 vit. Ajo ka treguar se është frymëzuar nga nëna e saj e cila ka rritur katër fëmijë.

Image result for gulperi

“Nëna është si një pemë, që qëndron drejtë dhe e fortë.

Dashuria e nënës për fëmijët e saj është dashuria më e pastër në botë. Në disa momente frymëzohem nga nëna ime.

Ajo ka rritur katër fëmijë. Fëmijët gjithmonë duan diçka, ndonjëherë të ngrenë nervat, por kjo është mëmësia, t’i menaxhosh të gjitha”-ka thënë aktorja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!