Ballina Showbiz Fifi na tregon me anë të një video gjendjen e saj në...

Fifi na tregon me anë të një video gjendjen e saj në karantinë

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi duket se në ditët e karantinimit ka vendosur të bëjë ‘rap’ sërish pas një sërë baladash dashurie që ka sjellë.

Ajo ka publikuar së fundmi një video në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku shfaqet në kushtet e shtëpisë, e pagrimuar duke interpretuar.

Fifi achieves a super success in 'Magic Song' and not just clicks ...

“Para se të dalë kënga që kam paralajmëruar, më erdhi t’i shkruaj këto rreshta dhe në kushte shtëpie e bëra një video siç zakonisht i bëj demot e mia. Tagg dikë që mund të gjejë veten në këto rreshta. Jeta në karantinë, gjendja ime”, ka shkruar Fifi krah videos ku shaqet duke repuar sërish.

Me siguri fansave i kishte munguar ky lloj interpretimi nga Fifi, e cila prej kohësh ka sjellë disa balada dashurie të cilat janë kthyer menjëherë në hite./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!